Par mums

“EUROCASH1” ir uzņēmums, kas paplašinās un attīstās kopš 2010. gada un sniedz apsardzes pakalpojumus Latvijā. Mēs lepojamies, ka esam viens no veiksmīgākajiem un straujāk augošajiem apsardzes pakalpojumu uzņēmumiem Latvijā. Mūsu panākumu pamatā ir mūsu profesionālais komandas darbs. Esam ieviesuši kvalitātes vadības sistēmu, kas atbilst standarta ISO 9001:2015 prasībām. Mēs uzskatām, ka mūsu pieredze, uzņēmējdarbības redzējums un atbildīga attieksme pret Jūsu drošību nodrošinās augstākos pakalpojumu kvalitātes standartus. Mūsu uzdevums ir sniegt augstākās kvalitātes pakalpojumus un attīstīt ilgtermiņa sadarbību ar klientiem. Mēs tiecamies kļūt par vadošo uzņēmumu Baltijas valstu apsardzes un skaidrās naudas pārvadājumu pakalpojumu tirgū.

GADU PIEREDZE

9 +

AIZSARGĀTI OBJEKTI

10000+

APSARDZE

1100+

Jau no darbības sākuma apsardzes nozarē apzinājāmies, cik būtiski ir izveidot un apmācīt spēcīgu komandu, ko veido profesionāļi. Esam lepni par mūsu profesionāļu komandu, kas vienmēr cenšas sasniegt vislabāko rezultātu, uzlabot savu darbību un turpināt izaugsmi, lai mēs varētu piedāvāt labākus risinājumus drošākai dzīvei.

Sociālā atbildība

Viena no mūsu galvenajām prioritātēm ir veicināt konstruktīvu un aktīvu jaunatnes iesaisti un sporta izglītību talantīgiem bērniem. Mēs sadarbojamies tādu projektu izstrādē, kuri ir saistīti ar sportu un veselīgu dzīvesveidu, un veicinām cilvēku ar invaliditāti integrāciju un iedrošināšanu piedalīties aktīvās atpūtas aktivitātēs.