Fiziskā aizsardzība

Fiziskā apsardze

Fiziskā apsardze ir “EUROCASH1” drošības apsarga pakalpojumi apsargātā objektā vai teritorijā, kā arī cilvēku un viņu ģimenes locekļu aizsardzība. Visi mūsu darbinieki ir augsti kvalificēti un labi apmācīti. Nepieciešamības gadījumā mēs analizējam uzņemtos videoierakstus, lai noteiktu neatbilstības. Mēs piedāvājam elastīgas cenas un risinājumus, kas ir pielāgoti klienta individuālajām vajadzībām.

Pakalpojumi:

  • Mēs nodrošinām drošības apsargu un patruļas pakalpojumus
  • Mēs aizsargājam cilvēkus un vērtīgu materiālo īpašumu
  • Transportēšanas laikā mēs aizsargājam vērtīgu materiālo īpašumu
  • Pasākumu laikā mēs uzturam sabiedrisko kārtību
  • Mēs veicam informācijas centra darbinieka pienākumus

Vai vēlaties saņemt cenu piedāvājumu? Rakstiet mums, un mūsu tirdzniecības pārstāvis sazināsies ar Jums.

Mūsu pakalpojumi

Skaidrās naudas pārvadājumu pakalpojumi

Mēs sniedzam plašu skaidrās naudas pārvaldības pakalpojumu klāstu: skaidrās naudas pārvadājumus, skaidrās naudas inkasāciju no bankas automātiem, bankas naudas inkasāciju uttml.

Vairāk

Tehniskā apsardze

Mēs uzraugām objektus apsardzes vadības centrā (AVC) 24 stundas dienā, 7 dienas nedēļā (24/7); kad tiek iedarbināta signalizācija, mēs nekavējoties nosūtām ātrās reaģēšanas vienību.

Vairāk

Drošības risinājumu uzstādīšana un tehniskā apkope

Mēs uzstādām dažādu līmeņu tehniskās apsardzes, ielaušanās, ugunsgrēka un videokameru novērošanas sistēmas, kā arī nodrošinām tehnisko apkopi un konsultācijas.

Vairāk

Patruļa

Mūsu patruļas vienības vai sadarbības partneri regulāri patrulē un pārbauda objektus.

Vairāk

SOS izsaukums

Nospiežot īpaši ieprogrammētu tālruņa pogu, Jūs varat ziņot par nenovēršamu apdraudējumu savā mājā. Uzreiz pēc izsaukuma saņemšanas mēs nosūtām bruņotu ātrās reaģēšanas vienību.

Vairāk

Trauksmes signalizācijas poga

Trauksmes poga ir lielisks risinājums ārkārtas situācijās, kas var rasties, kad uzturaties objektā, nodrošinot nekavējošu reaģēšanu. Nospiežot Jūsu telpās uzstādīto pogu, informācija nekavējoties tiek pārraidīta uz apsardzes vadības centru (AVC) un jebkurā diennakts laikā nekavējoties tiek nosūtīta bruņota ātrās reaģēšanas vienība.

Vairāk

Bruņotas apsardzes eskorta pakalpojumi

Mūsu ātrās reaģēšanas vienība nodrošinās cilvēku un īpašuma apsardzi.

Vairāk

    avatar