Karjera BUJ Klientiem
APSARDZES VADĪBAS CENTRS:  1826

Inkasācijas pakalpojumi

Inkasācijas pakalpojumi – Līderi Baltijas valstīs

Mēs nepārtraukti ieguldām inkasācijas pakalpojumu kvalitātē un tiecamies kļūt par Baltijas valstu līderi šajā jomā. Skaidrās naudas un vērtslietu pārvadājumi tiek veikti ar jauniem, speciāliem bruņotajiem transportlīdzekļiem, piemērojot obligātus drošības pasākumus, piemēram, skaidrās naudas pārvadājumu somas, plombas, pārvadājumu pavadzīmes un citus nepieciešamos dokumentus. Visi mūsu darbinieki ir augsti kvalificēti un labi apmācīti. Visi pakalpojumi, kas ir saistīti ar skaidrās naudas pārvaldību un glabāšanu, tiek sniegti saskaņā ar “Lloyd’s” skaidrās naudas pārvadājumu prasībām.

EUROCASH1 LV SIA nodrošina individuālu pieeju katram Klientam, sniedzot inkasācijas pakalpojumus visā Latvijas teritorijā, septiņas dienas nedēļā, Klientam nepieciešamajā laikā un apjomā. Mēs spējam ļoti operatīvi reaģēt uz Klientu vajadzību izmaiņām un rast labāko risinājumu.

IT infrastruktūra

Mēs izmantojam “Navision” rīku, kas ir īpaši pielāgots skaidrās naudas pārvadājumu procedūrām, savukārt datu sniegšanas un apstrādes procedūras tiek pielāgotas bankas un klienta vajadzībām. Skaidrās naudas pārvadājumu pakalpojumiem izmantotās IT sistēmas atbilst visām bankas un tās klientu prasībām.

Skaidrās naudas pārvaldības un glabāšanas darbības:

 • Vērtslietu un valūtas pārvadājumi uz 50 pasaules valstīm/no tām.
 • Uzņēmumu skaidrās naudas pārvaldība, transportēšana, apstrāde un glabāšanas drošības nodrošināšana.
 • Bankas skaidrās naudas pārvaldība, glabāšana un pārvadājumi uz centrālo banku/no tās.
 • Bankas skaidrās naudas inkasācija bankas nodaļās un no klientiem.
 • Skaidrās naudas piegāde bankas nodaļām un klientiem.
 • Bankas skaidrās naudas (valūtas) pārvedumi uz lidostu/no tās.
 • Skaidrās naudas pārvadājumu pakalpojumi.
 • Skaidrās naudas inkasācija no bankas automātiem.
 • Bankas automātu uzpildīšana ar skaidro naudu.
 • Maiņas naudas piegāde.

Vai vēlaties saņemt cenu piedāvājumu? Rakstiet mums, un mūsu tirdzniecības pārstāvis sazināsies ar Jums.

Mūsu pakalpojumi

Mājokļa apsardze

Vairāk

Mājokļa apsardze

Vairāk

Biroja apsardze

Vairāk

Biroja apsardze

Vairāk

Fiziskā apsardze

Vairāk

Fiziskā apsardze

Vairāk

Patrulēšana

Vairāk

Patrulēšana

Vairāk

Seifu noma

Vairāk

Seifu noma

Vairāk

Video apsardze

Vairāk

Video apsardze

Vairāk

Inkasācijas pakalpojumi

Vairāk

Inkasācijas pakalpojumi

Vairāk

Trauksmes poga – SOS izsaukums

Vairāk

Trauksmes poga – SOS izsaukums

Vairāk

Pavadīšana ar bruņotu apsardzi

Vairāk

Pavadīšana ar bruņotu apsardzi

Vairāk

Drošības risinājumu uzstādīšana un tehniskā apkope

Vairāk

Drošības risinājumu uzstādīšana un tehniskā apkope

Vairāk

  avatar

  Lai kļūtu par līderi savā jomā, svarīga ir ne tikai pieredze, bet arī daudzpusīgs un mūsdienu prasībām atbilstošs aprīkojums. Lai inkasācija un skaidras naudas pārvadājumi tiktu veikti efektīvi un precīzi, EUROCASH1 komanda izmanto modernus, īpaši šim uzdevumam pielāgotus bruņotos transportlīdzekļus. Tāpat mūsu speciālisti īsteno visus nepieciešamos drošības pasākumus, tajā skaitā, izmanto īpaši pielāgotas somas skaidras naudas pārvadājumiem, plombas, aizpilda pārvadājumu pavadzīmes un citus saistošus dokumentus, kas apstiprina, ka pakalpojums ir veikts precīzi un atbildīgi. Skaidras naudas pārvaldībā izmantojam “Lloyd’s” pārvadājumu standartu.

  Lai skaidras naudas pārvadājumi tiktu izpildīti atbilstoši klienta un bankas vajadzībām, EUROCASH1 izmanto “Navision” rīku. Tāpat pakalpojumu sniegšanai un informācijas apstrādei lietojam mūsdienīgas un drošas IT sistēmas.

  Papildus skaidras naudas pārvadājumu un inkasācijas pakalpojumu sniegšanai, EUROCASH1 kompānija nodrošina arī fizisko apsardzi, tehnisko apsardzi un dažādu drošības sistēmu ierīkošanu un apkopi.

  Neatkarīgi, vai esat privātpersona, vai biznesa klients, kuram nepieciešama cilvēku, biroja, noliktavas, privātmājas vai citu objektu apsardze, EUROCASH1 palīdzēs piemeklēt Jūsu vajadzībām atbilstošu risinājumu. Mūsu pakalpojumi – Jūsu sirdsmieram!