Skaidrās naudas pārvadājumu pakalpojumi

Līderi Baltijas valstīs

Mēs nepārtraukti ieguldām skaidrās naudas pārvadājumu pakalpojumu kvalitātē un tiecamies kļūt par Baltijas valstu līderi šajā jomā. Skaidrās naudas un vērtslietu pārvadājumi tiek veikti ar jauniem, speciāliem bruņotajiem transportlīdzekļiem, piemērojot obligātus drošības pasākumus, piemēram, skaidrās naudas pārvadājumu somas, plombas, pārvadājumu pavadzīmes un citus nepieciešamos dokumentus. Visi mūsu darbinieki ir augsti kvalificēti un labi apmācīti. Visi pakalpojumi, kas ir saistīti ar skaidrās naudas pārvaldību un glabāšanu, tiek sniegti saskaņā ar “Lloyd’s” skaidrās naudas pārvadājumu prasībām.

IT infrastruktūra

Mēs izmantojam “Navision” rīku, kas ir īpaši pielāgots skaidrās naudas pārvadājumu procedūrām, savukārt datu sniegšanas un apstrādes procedūras tiek pielāgotas bankas un klienta vajadzībām. Skaidrās naudas pārvadājumu pakalpojumiem izmantotās IT sistēmas atbilst visām bankas un tās klientu prasībām.

Skaidrās naudas pārvaldības un glabāšanas darbības:

  • Vērtslietu un valūtas pārvadājumi uz 50 pasaules valstīm/no tām (saskaņā ar sadarbības līgumu ar BRINKS).
  • Bankas skaidrās naudas pārvaldība, glabāšana un pārvadājumi uz centrālo banku/no tās.
  • Bankas skaidrās naudas inkasācija bankas nodaļās un no klientiem.
  • Skaidrās naudas piegāde bankas nodaļām un klientiem.
  • Bankas skaidrās naudas (valūtas) pārvedumi uz lidostu/no tās.
  • Skaidrās naudas pārvadājumu pakalpojumi.
  • Skaidrās naudas inkasācija no bankas automātiem.
  • Bankas automātu uzpildīšana ar skaidro naudu.

Vai vēlaties saņemt cenu piedāvājumu? Rakstiet mums, un mūsu tirdzniecības pārstāvis sazināsies ar Jums.

Mūsu pakalpojumi

Tehniskā apsardze

Mēs uzraugām objektus apsardzes vadības centrā (AVC) 24 stundas dienā, 7 dienas nedēļā (24/7); kad tiek iedarbināta signalizācija, mēs nekavējoties nosūtām ātrās reaģēšanas vienību.

Vairāk

Drošības risinājumu uzstādīšana un tehniskā apkope

Mēs uzstādām dažādu līmeņu tehniskās apsardzes, ielaušanās, ugunsgrēka un videokameru novērošanas sistēmas, kā arī nodrošinām tehnisko apkopi un konsultācijas.

Vairāk

Fiziskā aizsardzība

Lai Jūs būtu drošībā un justos aizsargāts, mēs nodrošinām fiziskās apsardzes un patruļas pakalpojumus, kā arī nodrošinām personisko apsardzi. Mēs piedāvājam personu, īpašuma, teritoriju vai pasākumu fizisko apsardzi.

Vairāk

Patruļa

Mūsu patruļas vienības vai sadarbības partneri regulāri patrulē un pārbauda objektus.

Vairāk

SOS izsaukums

Nospiežot īpaši ieprogrammētu tālruņa pogu, Jūs varat ziņot par nenovēršamu apdraudējumu savā mājā. Uzreiz pēc izsaukuma saņemšanas mēs nosūtām bruņotu ātrās reaģēšanas vienību.

Vairāk

Trauksmes signalizācijas poga

Trauksmes poga ir lielisks risinājums ārkārtas situācijās, kas var rasties, kad uzturaties objektā, nodrošinot nekavējošu reaģēšanu. Nospiežot Jūsu telpās uzstādīto pogu, informācija nekavējoties tiek pārraidīta uz apsardzes vadības centru (AVC) un jebkurā diennakts laikā nekavējoties tiek nosūtīta bruņota ātrās reaģēšanas vienība.

Vairāk

Bruņotas apsardzes eskorta pakalpojumi

Mūsu ātrās reaģēšanas vienība nodrošinās cilvēku un īpašuma apsardzi.

Vairāk

    avatar