SOS izsaukums

SOS izsaukums

SOS izsaukums ir mūsu ārkārtas palīdzības pakalpojums uzbrukuma gadījumā. Nospiežot īpaši ieprogrammētu tālruņa pogu, Jūs varat ziņot par nenovēršamu apdraudējumu savā mājā vai citā lokācijas vietā. Uzreiz pēc izsaukuma saņemšanas mēs nosūtām bruņotu ātrās reaģēšanas vienību. Atšķirībā no parastā ārkārtas situāciju numura izsaukšanas Jums nav jānosauc sava personība, dzīves vieta un apdraudējuma avots. Ātrās reaģēšanas apsargi nekavējoties saņem detalizētu plānotu maršrutu, lai pēc iespējas ātrāk ierastos pie Jums un sniegtu palīdzību. Mēs izmantojam modernākos tehniskās drošības tehnoloģiju risinājumus. Visi mūsu darbinieki ir augsti kvalificēti un labi apmācīti. Mēs piedāvājam elastīgas cenas un risinājumus, kas ir pielāgoti klienta individuālajām vajadzībām.

Kādēļ ir lietderīgi pasūtīt SOS IZSAUKUMU?

  • Ja iebrucējs ir jau iekļuvis mājā, tad viņš/viņa nevar dzirdēt Jūsu saziņu ar operatoru – tā Jūs iegūsiet nedaudz vērtīgā laika, neatklājot sevi.
  • Nekavējoša reaģēšana uz apdraudējumu – netērējiet laiku papildu informācijas sniegšanai operatoram.
  • Jūs jutīsieties drošāk, zinot, ka Jums vienmēr palīdzēs ārkārtas situācijā.
  • Nav nepieciešams papildu aprīkojums – Jūs varat zvanīt no sava tālruņa.

Vai vēlaties saņemt cenu piedāvājumu? Rakstiet mums, un mūsu tirdzniecības pārstāvis sazināsies ar Jums.

Mūsu pakalpojumi

Skaidrās naudas pārvadājumu pakalpojumi

Mēs sniedzam plašu skaidrās naudas pārvaldības pakalpojumu klāstu: skaidrās naudas pārvadājumus, skaidrās naudas inkasāciju no bankas automātiem, bankas naudas inkasāciju uttml.

Vairāk

Tehniskā apsardze

Mēs uzraugām objektus apsardzes vadības centrā (AVC) 24 stundas dienā, 7 dienas nedēļā (24/7); kad tiek iedarbināta signalizācija, mēs nekavējoties nosūtām ātrās reaģēšanas vienību.

Vairāk

Drošības risinājumu uzstādīšana un tehniskā apkope

Mēs uzstādām dažādu līmeņu tehniskās apsardzes, ielaušanās, ugunsgrēka un videokameru novērošanas sistēmas, kā arī nodrošinām tehnisko apkopi un konsultācijas.

Vairāk

Fiziskā aizsardzība

Lai Jūs būtu drošībā un justos aizsargāts, mēs nodrošinām fiziskās apsardzes un patruļas pakalpojumus, kā arī nodrošinām personisko apsardzi. Mēs piedāvājam personu, īpašuma, teritoriju vai pasākumu fizisko apsardzi.

Vairāk

Patruļa

Mūsu patruļas vienības vai sadarbības partneri regulāri patrulē un pārbauda objektus.

Vairāk

Trauksmes signalizācijas poga

Trauksmes poga ir lielisks risinājums ārkārtas situācijās, kas var rasties, kad uzturaties objektā, nodrošinot nekavējošu reaģēšanu. Nospiežot Jūsu telpās uzstādīto pogu, informācija nekavējoties tiek pārraidīta uz apsardzes vadības centru (AVC) un jebkurā diennakts laikā nekavējoties tiek nosūtīta bruņota ātrās reaģēšanas vienība.

Vairāk

Bruņotas apsardzes eskorta pakalpojumi

Mūsu ātrās reaģēšanas vienība nodrošinās cilvēku un īpašuma apsardzi.

Vairāk

    avatar