Droša dzīvesvieta pilsētā un tās apkārtne

Droša dzīvesvieta pilsētā

Droša dzīvesvieta pilsētā un droša apkārtne ir iespējama, sadarbojoties Jums un Jūsu kaimiņiem, lai palīdzētu “EUROCASH1” stiprināt drošību Jūsu dzīvojamā rajonā. Visi mūsu darbinieki ir augsti kvalificēti un labi apmācīti. Mēs nodrošinām ātru reaģēšanu, piesaistot operatīvās reaģēšanas grupas jebkurā vietā Latvijā. Mēs piedāvājam elastīgas cenas un risinājumus, kas ir pielāgoti klienta individuālajām vajadzībām.

Pakalpojumi:

  • Teritorijā uzstādīto novērošanas kameru uzraudzība centrālajā novērošanas pultī (CNP) visu diennakti, 7 dienas nedēļā (24/7).
  • Apkārtnes apsardzes nodrošināšana, uzstādot fizisku apsardzes posteni.
  • Konsultācijas par apsardzes risinājumu uzstādīšanu.
  • Apkārtnē izvietotas patruļas vienības.
  • Drošības audits un konsultācijas.

Vai vēlaties saņemt cenu piedāvājumu? Rakstiet mums, un mūsu tirdzniecības pārstāvis sazināsies ar Jums.

Mūsu pakalpojumi

Tehniskā apsardze

Mēs uzraugām objektus apsardzes vadības centrā (AVC) 24 stundas dienā, 7 dienas nedēļā (24/7); kad tiek iedarbināta signalizācija, mēs nekavējoties nosūtām ātrās reaģēšanas vienību.

Vairāk

SOS izsaukums

Nospiežot īpaši ieprogrammētu tālruņa pogu, Jūs varat ziņot par nenovēršamu apdraudējumu savā mājā. Uzreiz pēc izsaukuma saņemšanas mēs nosūtām bruņotu ātrās reaģēšanas vienību.

Vairāk

Drošības risinājumu uzstādīšana un tehniskā apkope

Mēs uzstādām dažādu līmeņu tehniskās apsardzes, ielaušanās, ugunsgrēka un videokameru novērošanas sistēmas, kā arī nodrošinām tehnisko apkopi un konsultācijas.

Vairāk

Fiziskā aizsardzība

Lai Jūs būtu drošībā un justos aizsargāts, mēs nodrošinām fiziskās apsardzes un patruļas pakalpojumus, kā arī nodrošinām personisko apsardzi. Mēs piedāvājam personu, īpašuma, teritoriju vai pasākumu fizisko apsardzi.

Vairāk

Patruļa

Mūsu patruļas vienības vai sadarbības partneri regulāri patrulē un pārbauda objektus.

Vairāk

Trauksmes signalizācijas poga

Trauksmes poga ir lielisks risinājums ārkārtas situācijās, kas var rasties, kad uzturaties objektā, nodrošinot nekavējošu reaģēšanu. Nospiežot Jūsu telpās uzstādīto pogu, informācija nekavējoties tiek pārraidīta uz apsardzes vadības centru (AVC) un jebkurā diennakts laikā nekavējoties tiek nosūtīta bruņota ātrās reaģēšanas vienība.

Vairāk

Īstermiņa drošības uzraudzība

Mēs piedāvājam uzstādīt pagaidu apsardzes sistēmu Jūsu mājā, kuru mēs uzraugām, kā arī reaģējam uz trauksmes signalizāciju.

Vairāk

    avatar