Karjera BUJ Klientiem
APSARDZES VADĪBAS CENTRS:  1826

Viedie seifi

Vai vēlaties, lai skaidras naudas iekasēšana būtu daudz vienkāršāka un saprotama ikvienam uzņēmuma darbiniekam?

Piedāvājam viedo skaidras naudas inkasācijas seifu – šīs inovatīvs risinājums ļaus elastīgi veikt naudas inkasāciju taupot laiku un dabas resursus. EUROCASH1 sniedz iespēju iegādāties vai iznomāt viedo seifu. Pakalpojums, kas padarīs jūsu biznesa rutīnu daudz vienkāršāku.

Pēc šīs ierīces integrēšanas biznesā, Jūs paši varat izvēlēties skaidras naudas inkasācijas laiku un inkasāciju varēs veikt ikviens uzņēmuma darbinieks, kas būtiski atvieglo darba procesus. Pēc naudas iemaksas seifā mēs esam atbildīgi par ievietotu naudu, iemaksāta nauda ir arī apdrošināta. Iemaksāta nauda tiek automātiski pārskaitīta uz Jūsu bankas kontu nākamajā darba dienā, padarot procesu ātrāku un vienkāršāku.

EUROCASH1 piedāvā dažāda izmēra skaidras naudas inkasācijas seifus, kas atbilst Jūsu biznesa vajadzībām. Izvēloties viedo seifu inkasēšanas metodi, tiek saudzēti dabas resursi – inkasenti ierodas izņemt naudu no seifa tikai tad, kad tas ir pilns, tādējādi taupot resursus, veicot mazāk braucienu un samazinot kopējo CO2 pēdas nospiedumu.

Vai vēlaties uzzināt vairāk par viedajiem seifiem un to pielietojumu jūsu biznesam? Atstājiet savus kontaktus, un mūsu speciālisti ar Jums sazināsies.